Uwazam, ze cwiczenia to podstawa, a im wiecej tym lepiej, dlatego zawsze bede sie starala zrobic wam jak najwiecej . Praktyka czyni mistrza !
Wszystkie cwiczenia stworzylam na podtstawie materialu z lekcji pierwszej ktora znajdziecie tutaj ---->PIERWSZE KONTAKTY - CZ I
Zacznijmy od czegos prostego ;) Cwiczenie nr 1: uloz slowo
cwiczenie nr 2 : Wykreslanka ! Ukrylam tutaj 15 slow....mozna na dol, na bok , na ukos, kombinujcie ! ( umlauty w haslach nie sa niestety uwzgledniane)
cwiczenie nr 3: uloz slowo
cwiczenie nr 4: Krzyzowka, kilknijcie na pole zeby ujrzec pytanie po prawej ( umlauty w haslach nie sa uwzgledniane)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz